Sohbet Başlat.
1
Close chat
Merhaba! Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Desteğimizle sohbet etmek için lütfen Başlat düğmesine basınız :)

Start

Tag Engine
Paragon Teknoloji

Bu sitede Paragon Tag Engine System çalışmaktadır.

0312 490 20 12 İLETİŞİM

Akupunktur Kliniğine Hoş Geldiniz!

Akupunktur, binlerce yıllık geçmişe sahip olan, etkisi kanıtlanmış kadim bir tıp bilimidir. Herkese, her yaşta uygulanabilir.

Hakkımda

1961 yılında Kırıkkale’de doğdum. 1979‘da Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’ni, 1985‘te Ankara Tıp Fakültesini bitirdim.  Halk Sağlığı masterımı Atlanta Emory Üniversitesi’nde tamamladım. Yurt içi, yurt dışı pek çok kurumda Halk Sağlığı alanında çalıştım ve  mesleğimi hep çok sevdim.. Bunların arasında Sağlık Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı gibi resmi kurumlar, Türk Tabipleri Birliği gibi sivil toplum örgütleri sayılabilir. 2006 yılında ise emekli oldum.

Akupunktur benim ikinci kariyerimdir. Ben de her Türk doktoru gibi önceleri Akupunktur’a küçümseyerek bakardım. İlginç bir vesileyle önyargım kırıldı ve Akupunktur tekniği ile tanıştım. 2010 yılında Gazi Üniversitesi ve Sağlık Bakanlığı’nın düzenlediği eğitim programını tamamlayarak Akupunktur uygulama sertifikamı aldım. Akabinde yaklaşık iki ay Başkent Üniversitesi Akupunktur Kliniği’nde çalıştım. Daha sonra, uzun bir süre Vücut Akupunkturu konusunda hemen pek çoğumuzu yetiştirmiş olan değerli hocam Prof. Dr. Cemal Çevik’in yardımcısı olarak, onun özel kliniğinde çalıştım. Kulak Akupunkturu eğitimimi ise dünyanın en iyi kulak akupunturistlerinden biri olduğunu düşündüğüm Dr. Abut ve onun öğrencisi sevgili Dr. Hakan Ertok’tan öğrendim. Beni yetiştiren tüm hocalarıma minnettarım. Onların sayesinde bu kadim bilimin uçsuz bucaksız büyük bir derya olduğunu, hastaya hiç zarar vermeden çok fazla sayıda hastalığı iyileştirebilmeyi öğrendim.

Halk Sağlığı çalışmalarımı çok severek, büyük emek harcayarak yaptım. Adınız ve yüzünüz bilinmeden,  yüzbinlerce kişinin hayatına dokunmak, yaşam kalitesinin bir nebze yükseltilmesinde katkısı olmak fevkalade manevi bir zevk ve vicdan huzuru sağlıyor. Ancak Akupunktur ilmini çok daha büyük bir tutkuyla sevdim. O kadar mucizevi iyileşmeler gördüm ki, “ömür boyu böyle yaşamak zorundasınız” denen hastaların iyileştikten sonraki mutlulukları, bana ara sıra “keşke daha önce öğrenseydim” diye düşündürür.

Toplumumuz Akupunktur’un sadece kilo vermek ve sigara bırakmakla ilgili olduğunu zannediyor. Bunda biz hekimlerin sorumluluğu çok, biz yeterince bu kadim tıp ilmini tanıtamadık.

Bu web sayfasında en sık Akupunktur tedavisi uygulanan hastalıklardan bahsettim. Ancak bu tedavi yönteminin kapsamı çok geniştir, asla bunlarla sınırlı değildir.

İnsanlarımızın Akupunktur’un nimetlerinden ve sağlıklı yaşam konforundan yararlanması dileğiyle…